Var börjar en bättre morgondag?

Den börjar med de nyfikna och de som får saker gjorda. Den börjar med dig.

Bli en del av oss Se video

Styrkan med att addera en till en annan

Sigmas gränser är varken raka eller fasta. Vi håller våra sinnen och tankar öppna för idéer och visioner som ser våra kunders behov. Om och när något eller någon som tar hand om dessa behov, uppenbarar sig, då flyttar vi på våra gränser. Istället för att tvinga in den nya tanken i ett av våra befintliga företag så låter vi visionen och passionen, som den föddes ur, visa vägen. Tillsammans med vår globala styrka och vårt lokala driv ser vi till att den får de rätta förutsättningarna att växa på egen hand. Och på så sätt får vi ett bolag till som jobbar för en bättre morgondag. Och det är det som är styrkan med att addera en till en annan.

Vi är summan

Precis som Sigmakoncernen växer med en vision, en idé efter en annan så byggs företagen i sin tur av alla de som tar med sin passion, sin kompetens och laganda till jobbet varje dag. Vi tror på att jobba tillsammans som ett lag är det bästa sättet att göra saker. Genom att peppa, utmana och hjälpa varandra kan vi fortsätta att ge våra kunder den kvalitet som de har vant sig vid. Och det är när vi adderar en passionerad lagspelare till en annan som vi kan bidra till en ännu bättre morgondag. Och det är det som är summan och storheten med att addera en till en annan.

Hitta ditt Sigma

Här hittar du alla kontaktuppgifter du behöver för att komma i kontakt med vår grupp av konsultföretag. Som alla är redo att ta sig an vilka utmaningar du än har för dem.

Sigma Industry East North

Sigma Industry erbjuder kvalificerade konsulttjänster inom områden som produktutveckling, ergonomi och design, processteknik, beräkning, produktionssystem och projektledning. Sigma Industry består av Sigma Industry South, Sigma Industry West och Sigma Industry East North.

Marieviksgatan 19C 117 43 Stockholm Sverige

Tobias Wilhelmson | vVD +46-704 55 45 00tobias.wilhelmson@sigma.se

Besök Sigma Industry East North @ https://www.sigmaindustryeastnorth.se/

Erik Freese | CEO +46 705 41 81 77erik.freese@sigma.se

Sigma Industry South

Sigma Industry erbjuder kvalificerade konsulttjänster inom områden som produktutveckling, ergonomi och design, processteknik, beräkning, produktionssystem och projektledning. Sigma Industry består av Sigma Industry South, Sigma Industry West och Sigma Industry East North.

Mobilvägen 10 223 62 Lund Sverige

LinkedInFacebook

Kerstin Nilsson | Ekonomichef/CFO +46 702 03 03 66kerstin.nilsson@sigma.se

Anders Wallebäck | Vvd & Avdelningschef Mekanik 1 +46 702 61 99 84anders.walleback@sigma.se

Dick Stenebo | Avdelningschef Mekanik 2 +46 706 70 61 77dick.stenebo@sigma.se

Andreas Holmgren | Avdelningschef Mekanik 3 +46 730 31 03 94andreas.holmgren@sigma.se

Joel Carnemalm | Avdelningschef El & Automation +46 702 94 96 81joel.carnemalm@sigma.se

Andreas Engman | Avdelningschef Projektledning & Tekniskt Inköp +46 703 89 77 67andreas.engman@sigma.se

Ola Boreson | VD Industry Solutions +46 705 25 25 27ola.boreson@sigma.se

Besök Sigma Industry South @ https://sigmaindustrysouth.se

Lars-Johan Ahlqvist | CEO +46 767 64 91 05lars-johan.ahlqvist@sigma.se

Sigma Industry West

Sigma Industry erbjuder kvalificerade konsulttjänster inom områden som produktutveckling, ergonomi och design, processteknik, beräkning, produktionssystem och projektledning. Sigma Industry består av Sigma Industry South, Sigma Industry West och Sigma Industry East North.

Lindholmspiren 9 417 56 Göteborg Sverige industrywest@sigma.se

LinkedInFacebookInstagram

Henrik Draxl | KAM CEVT +46 733 53 40 04henrik.draxl@sigma.se

Magnus Liljeqvist | Marknads- & kommunikationschef +46 736 00 06 05magnus.liljeqvist@sigma.se

Nicklas Nilsson | Vice VD & KAM Volvo Cars +46 736 88 10 63nicklas.nilsson@sigma.se

Odd Löfvendahl | GAM AB Volvo +46 708 40 78 00odd.lofvendahl@sigma.se

Besök Sigma Industry West @ https://www.sigmaindustrywest.se/

Jens Wickström | CEO +46 733 53 43 00jens.wickstrom@sigma.se

Sigma Technology

Sigma Technology är en ledande global leverantör av innovativa lösningar inom information och teknologi, med fokus på produktinformation, inbyggda system, mjukvarudesign och offshoreutveckling.

Lindholmspiren 9, vån 5 417 56 Göteborg Sverige

TwitterLinkedInFacebookInstagram

Nataly Duyko | PR & Kommunikationsansvarig +46 725 194 048nataly.duyko@sigmatechnology.se

Niklas Börjesson | COO +46 706 01 19 74niklas.borjesson@sigmatechnology.se

Besök Sigma Technology @ https://sigmatechnology.se/

Carl Vikingsson | CEO +46 706 01 19 00carl.vikingsson@sigmatechnology.se

Sigma IT

Sigma IT driver den digitala revolutionen och arbetar med strategi, teknik och kommunikation. En global fullservice leverantör inom systemutveckling, integration, förvaltning och drift.

Lindholmspiren 9 417 56 Göteborg Sverige

TwitterLinkedInFacebookInstagram

Beatrice Silow | VP Communications & Culture +46 703 79 15 06beatrice.silow@sigma.se

Fredrik Sundström | Manager Strategic Sales +46 703 79 12 38fredrik.sundstrom@sigma.se

Besök Sigma IT @ https://www.sigmait.se/sv/

Lars Kry | CEO +46 733 43 43 00lars.kry@sigma.se

Are you the one?

Ange ditt namn och din e-post här så är du på god väg till din karriär hos Sigma.

Den här webbplatsen använder cookies. Genom att fortsätta surfa på webbplatsen antar vi att du accepterar att vi använder cookies. Läs mer här.

Jag fattar