Hitta ditt Sigma

Här hittar du alla kontaktuppgifter du behöver för att komma i kontakt med vår grupp av konsultföretag. Som alla är redo att ta sig an vilka utmaningar du än har för dem.

Sigma Industry East North

Sigma Industry erbjuder kvalificerade konsulttjänster inom områden som produktutveckling, ergonomi och design, processteknik, beräkning, produktionssystem och projektledning. Sigma Industry består av Sigma Industry South, Sigma Industry West och Sigma Industry East North.

Marieviksgatan 19C 117 43 Stockholm Sweden

Tobias Wilhelmson | vVD +46-704-55 45 00tobias.wilhelmson@sigma.se

Anders Edlund +46 722-27 47 00anders.edlund@sigma.se

Patrick Sandlund +46 708-88 56 57patrick.sandlund@sigma.se

Tomas Törning +46 703-36 58 60tomas.torning@sigma.se

Besök Sigma Industry East North @ http://sigmaindustryeastnorth.se

Erik Freese | CEO +46 705-41 81 77erik.freese@sigma.se

Sigma Industry South

Sigma Industry erbjuder kvalificerade konsulttjänster inom områden som produktutveckling, ergonomi och design, processteknik, beräkning, produktionssystem och projektledning. Sigma Industry består av Sigma Industry South, Sigma Industry West och Sigma Industry East North.

Mobilvägen 10 223 62 Lund Sweden

LinkedInFacebook

Kerstin Nilsson | CFO +46 702-03 03 66kerstin.nilsson@sigma.se

Tobias Nordström | Automation +46 722-20 87 85tobias.nordstrom@sigma.se

Bjarne Gräntz | Electric Engineering & Automation +46 703-85 21 23bjarne.grantz@sigma.se

Anders Wallebäck | Mechanics +46 702-61 99 84anders.walleback@sigma.se

Andreas Holmgren | Mechanics +46 730-31 03 94andreas.holmgren@sigma.se

Dick Stenebo | Mechanics +46 706-70 61 77dick.stenebo@sigma.se

Andreas Eng | man | PM & SB +46 703-89 77 67andreas.engman@sigma.se

Besök Sigma Industry South @ https://sigmaindustrysouth.se

Lars-Johan Ahlqvist | CEO +46 767-64 91 05lars-johan.ahlqvist@sigma.se

Sigma Industry West

Sigma Industry erbjuder kvalificerade konsulttjänster inom områden som produktutveckling, ergonomi och design, processteknik, beräkning, produktionssystem och projektledning. Sigma Industry består av Sigma Industry South, Sigma Industry West och Sigma Industry East North.

Lindholmspiren 9 417 56 Göteborg Sweden industrywest@sigma.se

LinkedInFacebookInstagram

Henrik Draxl | KAM CEVT +46 733-53 40 04henrik.draxl@sigma.se

Magnus Liljeqvist | Marknads- & kommunikationschef +46 736-00 06 05magnus.liljeqvist@sigma.se

Nicklas Nilsson | Vice VD & KAM Volvo Cars +46 736-88 10 63nicklas.nilsson@sigma.se

Odd Löfvendahl | GAM AB Volvo +46 708-40 78 00odd.lofvendahl@sigma.se

Besök Sigma Industry West @ https://www.sigmaindustrywest.se/

Jens Wickström | CEO +46 733-53 43 00jens.wickstrom@sigma.se

Sigma Technology

Sigma Technology är en ledande global leverantör av innovativa lösningar inom information och teknologi, med fokus på produktinformation, inbyggda system, mjukvarudesign och offshoreutveckling.

Sigma Technology Development AB Sigma Technology Information AB Sigma Technology Solutions AB Lindholmspiren 9, vån 5 417 56 Göteborg Sweden

TwitterLinkedInFacebookInstagram

Nataly Duyko | PR & Communications Manager +46 725-194 048nataly.duyko@sigmatechnology.se

Niklas Börjesson | COO, President Sigma Technology USA +46 706-01 19 74niklas.borjesson@sigmatechnology.se

Besök Sigma Technology @ https://sigmatechnology.se/

Carl Vikingsson | CEO +46 706-01 19 00carl.vikingsson@sigmatechnology.se

Sigma Connectivity

Sigma Connectivity är ett design- och utvecklingshus i världsklass som har förmågan att göra verklighet av idéer.

Visiting address: Mobilvägen 10, 223 62 Lund, Sweden Postal address: Box 99, SE-221 00 Lund, Sweden +46 771-550 500info@sigmaconnectivity.se

TwitterLinkedInFacebookInstagram

Elin Jönsson | PR & Communications Manager +46 702-209 549elin.jonsson@sigmaconnectivity.se

Besök Sigma Connectivity @ https://www.sigmaconnectivity.com/

Björn Lundqvist | CEO +46 705-17 25 58bjorn.lundqvist@sigmaconnectivity.se

Sigma Civil

Sigma Civil är ett företag som erbjuder tekniska konsulttjänster på den svenska marknaden, med huvudfokus på infrastruktur, byggprojektering och projektledning.

Besöksadress: Marieviksgatan 19 C, 3 tr, 100 74 Stockholm Postadress: Box 47137, SE-100 74 Stockholm Sweden +46 771 550 500info@sigmacivil.se

LinkedInFacebook

Jan-Erik Lundgren | Avdelningschef Konstruktion +46 705 89 33 92jan-erik.lundgren@sigma.se

Johan Ehle | Avdelningschef Miljö +46 707 75 60 60johan.ehle@sigma.se

Mikael Yngvesson | Avdelningschef Gata & Mark +46 706 20 87 05mikael.yngvesson@sigma.se

Urban Matti | Avdelningschef Projektledning +46 705 88 26 52urban.matti@sigma.se

Besök Sigma Civil @ https://www.sigmacivil.se

Anders Dannqvist | CEO +46 708-68 18 88anders.dannqvist@sigma.se

Alla bolag
Alla länder
Alla städer
  • Hittade inget, vänligen prova en annan förfrågan
  • Fler kontor

Den här webbplatsen använder cookies. Genom att fortsätta surfa på webbplatsen antar vi att du accepterar att vi använder cookies.

Jag fattar